אירוע 8 שנים לפרויקט הסינון ופרידה מאוהד ורחל

מנהלי הסינון תמונה קבוצתית

ביום ה' האחרון, ערכנו אירוע לציון 8 שנים לפרויקט הסינון. אמנם את המועד המדוייק של יום ההולדת של הפרויקט פספסנו בחודשיים, אך בחרנו בכל זאת לציין זאת באירוע מיוחד. אל האירוע הוזמנו גם אנשי צוות מרכזיים מהשנים הקודמות. היה נחמד להפגש שוב עם כולם, ולאחד בין הדורות השונים.

האירוע התקיים באוהל האירועים ביער השלום. את הערב הנחה הראל אברהמי שהינו המנהל החדש של אתר הסינון העמק צורים, ונפתח בדברים שנשאו גבריאל ברקאי ומיכאל ברוכי (מנהל אגף התיירות החדש של עיר דוד). לאחר מכן, רחל נחום ערכה חידון טרוויה שכלל את כל הנושאים ההזויים והמצחיקים שאנשי העמק נחשפים אליהם מידי יום (מתנדבים מעניינים, הסיפורים של הלל, המלחמות עם הכבשים של עלי, מורי הדרך עם הסיפורים המוזרים וכדומה….), מורן וגל הקרינו סרטון פרידה והוקרה לאוהד ורחל שעזבו אותנו לאחרונה, ואת האירוע חתמתי אנכי במספר דברי תודה לכל הצוות המופלא שעבד איתנו בשמונה השנים האחרונות.

ובהזדמנות זו, אוסיף עוד מספר מילות פרידה מאוהד ורחל.

אוהד טל, שהיה עד לאחרונה מנהל האתר בעמק צורים, הגיע אלינו לאחר תקופת משבר קשה בתחילת 2009 (תקציב דל, העדר מנהל במשרה מלאה, פריצה למשרד, ועוד כל מיני צרות). אוהד, בכשרונו הרב, ידע לא רק לשקם ולפתור את הבעיות הרבות שהיו לפני שהגיע, אלא גם לפתח ולקדם את האתר באופן משמעותי, לגייס עובדים נהדרים, וגם ליצור אווירה חברתית מאד נעימה שנתנה לכולם תחושה של מקום שכיף לעבוד בו. בתקופתו של אוהד נבנה משרד למנהל ולרשמ/ת, פרגולה לרחבת קבלת הקהל, תאורה ומערכת הגברה לחממה, מחסן ומתחמי אחסון נוספים, קיר הדרכה חדש דמוי הכותל המערבי עם אבנים מסתובבות, שירותי קבע, ועוד. את אוהד החליף הראל אברהמי, ואנחנו מאחלים לו הצלחה רבה באתגרים הלא פשוטים שניצבים בפניו.

רחל נחום הצטרפה אלינו זמן קצר לאחר אוהד, לתפקיד מנהלת המשרד. תפקיד זה היה למעשה תפקיד חדש שאוהד יצר, אשר שידרג באופן משמעותי את התפקוד המנהלי של האתר. רחל, שבהשכלתה היא עורכת דין, ויתרה על משרות אחרות עם שכר גבוהה בהרבה, רק בשל אמונתה בחשיבותו הרבה של הפרוייקט ורצונה לקדם ולחשוף אותו לכמה שיותר אנשים. רחל מעבר לניהול המשרד, יזמה מהלכים רבים בתחום השיווק, הפרסום, השירותיות, הוואי צוות העובדים, ועניינים נוספים. תרומתה לפרוייקט היתה מעבר לאין שיעור מהתפקיד שניתן לה. לרחל עדיין לא מצאנו מחליפ/ה.

להלן סרטון הפרידה שמורן וגל ערכו לכבוד רחל ואוהד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IgLYxDkQ50g]

 ועוד כמה תמונות מהערב

הרשמים הארכיאולוגים מכל התקופות

הרשמים הארכיאולוגים מכל התקופות

מנהלי אתר הסינון בעמק צורים מכל התקופות

מנהלי אתר הסינון בעמק צורים מכל התקופות

table

 

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

השאר תגובה